چند روش طبیعی برای درمان کچلی آقایان و بانوان

چند روش طبیعی برای درمان کچلی آقایان و بانوان

در بین تمام افراد هم خانم و هم آقا طاسی به وجود می آید. این عارضه ممکن است به دلایل مختلفی چون فاکتورهای ژنتیکی، سو تغذیه، حاملگی و استرس به وجود بیاید. شما می توانید بدون اینکه هزینه ای بکنید با مواد طبیعی که همیشه در سترس هستند این مشکل را از بین ببرید.

ادامه مطلب را از اینجا بخوانید

بهترین روش های درمان طبیعی

موها به طور معمولی همیشه در حال رشد هستند و زمانی که سن افراد بالا می رود برخی از عوامل باعث می شود که مو دیگر رشد نکند و یا اینکه تارهای مو به قدری ضعیف می شوند که شروع به ریزش می کنند. با اینکه می توانید برای از بین بردن این بیماری پیوند مو را انجام دهید ولی این کار بسیار هزینه بردار و درناک است و ممکن است که عوارض جانبی هم همراه داشته باشد. ما می خواهیم در ادامه این مطلب چند روش خانگی را به شما ارائه دهیم تا بتوانید این مشکل را درمان کنید و موهای تان دوباره رشد کند. این درمان های خانگی عبارتند از:

کچلیکچلی

1- حنا
2- روغن خالص گریپ فروت
3- روغن نارگیل
4- روغن خالص داغ
5- برگ چای سبز
6- آب سبزیجات

حنا

اولین درمانی که برای طاسی خانم ها و آقایان بسیار مفید است استفاده از حنا می باشد. کسانی که به این بیماری دچار شده اند می توانند از پوسته، برگ و دانه این گیاه استفاده کنند. در گیاه حنا و برگ های آن ترکیبی به نام Lawson وجود دارد که همراه با اثرات آنتی بیوتیک است.

کچلیکچلی

روش استفاده از حنا

مقداری برگ حنا را بر دارید و بشویید و خشک کنید سپس آن را پودر کنید. این حنای به دست آمده را به میزان 60گرم با 250گرم روغن خردل مخلوط کنید. ترکیب را بر روی حرارت بگذارید و پس ازآن از یک صافی رد کنید و در یک بطری درب دار بریزید و نگهداری کنید. این ترکیب را روزانه بر قسمت هایی که مو ندارد بمالید. با انجام این کار به نتیجه های خوبی می رسید.

روغن خالص گریپ فروت روش استفاده از گریپ فروت

بر روی پوست گریپ فروت سوراخ هایی را به وجود آورید و سپس آن را فشار دهید تا بتوانید روغن خالص آن را به دست بیاورید. با زدن این روغن به مو باعث تحریک شدن رشد آن می شود. شما می توانید از این روش برای کسانی که موی ضعیف دارند و یا مبتلا به طاسی هستند استفاده کنید.

/ 0 نظر / 26 بازدید